Dyżur wakacyjny 2023r.

Zgodnie z przepisami przedszkole funkcjonuje przez cały rok szkolny, z wyjątkiem przerw ustalonych przez organ prowadzący.

W miesiącu lipcu i sierpniu 2023r. przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych organizować będą opiekę przez 3 tygodnie. Na pozostałe 6 tygodni będzie można zapisać dziecko do innego przedszkola. Zapisy na dyżur wakacyjny rozpoczną się w kwietniu br. i będą prowadzone przy pomocy elektronicznego systemu zapisów.

W związku z powyższym dyżur wakacyjny w Przedszkolu nr 403 odbędzie się w terminie

od dnia 3 lipca 2023r. do dnia 21 lipca 2023r.

O harmonogramie i zasadach zapisu na dyżur wakacyjny poinformowani zostaną Państwo w terminie późniejszym.

W celu potwierdzenia zapisu dziecka na dyżur wakacyjny prosimy o wniesienie opłaty za żywienie

na numer konta 49 1030 1508 0000 0005 5067 9051 do dnia 24 maja 2023r.

Opłata za cały turnus wynosi 210 zł. W przypadku zgłoszenia na mniejszą liczbę dni prosimy

o wniesienie opłaty proporcjonalnej do ilości zadeklarowanych dni. Stawka dzienna wynosi 14 zł.

W tytule przelewu prosimy o podanie imienia, nazwiska dziecka oraz dopisek „dyżur wakacyjny”

Niewniesienie opłaty jest jednoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu na dyżurze wakacyjnym.

Adres elektronicznego systemu zapisów na dyżury wakacyjne

Poniżej publikujemy terminy dyżurów wakacyjnych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych

w szkołach podstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę.

Przedszkola - terminy dyżurów wakacyjnych

Oddziały Przedszkolne - terminy dyżurów wakacyjnych