Rekrutacja 2022/2023

Szanowni Państwo,

w tej zakładce będziemy zamieszczać informacje dotyczące rekrutacji do przedszkoli

na rok szkolny 2022/2023.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi materiałami.

Adres elektronicznego systemu zapisów - https://przedszkola.edukacja.warszawa.pl

Zgodnie z harmonogramem

w okresie od 15 czerwca 2022r. do 23 czerwca 2022r. do godz. 20:00

prowadzona jest rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli m.st. Warszawy

za pomocą elektronicznego systemu zapisów pod adesem

www.przedszkola.edukacja.warszawa.pl

W postępowaniu rekrutacyjnym mogą brać udział wszystkie dzieci, te które zostały przyjęte

i rodzice potwierdzili wolę zapisu, jak również te, którym wskazane zostało miejsce.

Rodzice/prawni opiekunowie którzy:

• brali udział w postępowaniu rekrutacyjną mogą po zalogowaniu się do systemu skorzystać z zakładki „złóż podanie w rekrutacji uzupełniającej”,
  • nie brali udziału w postępowaniu rekrutacyjnym mogą skorzystać z zakładki „zarejestruj się”.

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji w dniu 21 kwiecień 2022 r. o godz.13:00 w przedszkolach opublikowane zostały listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Informacja o zakwalifikowaniu/niezakwalifikowaniu kandydata będzie również dostępna dla rodziców w systemie rekrutacyjnym, po zalogowaniu się na koncie dziecka.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia, w terminie od 21 kwietnia do 27 kwietnia br. (do godz. 16.00) potwierdzają wolę zapisu do przedszkola, do której dziecko zostało zakwalifikowane.

Wolę zapisu można potwierdzić:

- elektronicznie w systemie rekrutacyjnym - po zalogowaniu się na konto kandydata, należy ,,kliknąć” przycisk "Potwierdź wolę zapisu w placówce” (instrukcja dla rodziców będzie dostępna w systemie rekrutacyjnym)

- składając pisemne potwierdzenie w przedszkolu

Elektroniczne potwierdzenie woli zapisu jest wystarczające i nie wymaga przesłania na adres mailowy przedszkola skanu/zdjęcia potwierdzenia.

Niepotwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca.

Wnioski o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów

branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym przyjmowane będą w dniach:

od 1 marca do 18 marca 2022r.

(poniedziałek, wtorek, środa)

w godz. 8:00 - 16:00

18 marca 2022r. (piątek)

w godz. 8:00 - 16:00

W tym miejscu znajdziecie Państwo niezbędne informacje i opis ścieżki postępowania w procedurze rekrutacyjnej. Możecie zapoznać się z zasadami oraz kryteriami przyjęć, harmonogramem, czy też spisem potrzebnych dokumentów.

Kliknij aby otworzyć lub pobrać:

- Harmonogram rekrutacji na rok szkolny 2022/2023

- Zasady rekrutacji do przedszkoli na rok szkolny 2022/2023

- Kryteria rekrutacji do przedszkoli na rok szkolny 2022/2023

- Kryterium dochodowe na osobę w rodzinie

Szanowni Rodzice,

zapraszamy na spotkanie przed rekrutacją w celu obejrzenia naszego przedszkola. Z uwagi na reżim sanitarny związany z pandemią covid-19 na spotkanie zapraszamy jedynie po ustaleniu terminu spotkania oraz po jednym z Rodziców/Opiekunów prawnych. W celu umówienia prosimy kontaktować się z sekretariatem placówki pod numerem telefonu 22 837 17 05 wew. 25 w godzinach 9:00-15:00. Przedszkole będzie można odwiedzić w dniach 16 i 17 lutego 2022r. o godz. 16:00.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej dotyczącej naszej placówki.

W prezentacji znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Prezentację można obejrzeć klikając w poniższy link.

Przedszkole nr 403 - prezentacja