Zakaz wstępu dla osób postronnych na teren przedszkola

Szanowni Państwo,

w związku z podpisaniem przez Prezesa Rady Ministrów Zarządzenia nr 388 z dnia 30 listopada 2022r. w sprawie wprowadzenia na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej drugiego stopnia alarmowego BRAVO oraz w nawiązaniu do rekomendacji Wojewody Mazowieckiego, informuję, że do dnia 28 lutego 2023r. zostaje wdrożona decyzja dot. wstępu do budynku przedszkola nr 403, który będzie możliwy jedynie dla dzieci, rodziców, osób upoważnionych do odbiporu dzieci oraz pracowników przedszkola. Obowiązuje zakaz wstępu dla osób postronnych.